Marka LAUSON powstała w 1970 r. Pierwszymi produktami, jakie pojawiły się w ofercie firmy, były igły do gramofonów, które eksportowano do krajów europejskich, Ameryki Południowej oraz Afryki.

W 1972 roku rozpoczęto produkcje słuchawek, mikrofonów, akcesoriów do czyszczenia oraz konserwacji płyt winylowych.

Cechą firmy od zawsze była innowacyjność, dodając do tego doświadczenie w wyborze produktów, młody perspektywiczny zespół, zgraną kadrę zarządzającą otrzymujemy markę, która jest wstanie dostarczyć produkt nawet najbardziej wymagającym klientom już nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Firma Lauson to dominująca marka Hiszpańska, która swoje oddziały ma również w Portugalii i Andorze. Lauson to produkty drobnego AGD oraz artykuły elektroniczne, szeroki wachlarz swoich produktów (obecnie ponad 700 pozycji w katalogu), ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjna cena pozwoli zaspokoić wszystkie gusta klientów.

Na wszystkie swoje produkty firma udziela 24 miesiące gwarancji!

Obecnie firma Lauson zajmuje się produkcją szerokiej gamy produktów RTV i AGD m.in.: gramofony, radia, słuchawki, uchwyty do telewizorów, blendery, wyciskarki i wiele innych produktów z tego segmentu.

Firma wróciła także do swoich korzeni i ponownie na rynek wprowadza stylowe gramofony które już w naszym kraju zyskały wielu fanów.


Dystrybutor marki Lauson w Polsce:

COMTEL GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Plac Kupiecki 2, 32-800 Brzesko

NIP: PL8691585325 REGON: 850515140 KRS: 0000564465